כמו גם נעלי ספורט הם משחק שנעשה בשמיים כשמדובר בפופולריות, השניים פשוט הולכים יד ביד. אמנם הנעלה של ביצועים עשויה להיות הדבר הראשון שמוצא בראש כשחושבים על ספורטאים, אולם הרבה גיבורים ספורטיביים כמו גם גיבורות יש אורח חתימה משלהם, כמו גם היית המום לשמוע שהרבה המון מהם הם סניקרס בדיוק כמוך!

עשינו את המחקר שלנו כמו גם ריכזנו את 10 הספורטאים הגדולים ביותר בכל הזמנים, כך שאם אתה רוצה לגלות מה זוגות הבעיטות האהובים עליהם אז היו בטוחים להמשיך להמשיך וליידע את עצמכם, אתם אני בהחלט מגלה כאן דבר או שניים!

תמונה באמצעות נייקי
אודל בקהאם ג’וניור.

המקלט הגדול של קליבלנד בראונס אודל בקהאם ג’וניור נבדל בסגנון הפרטי שלו כמו גם אסתטיקה בגדי רחוב, כך שלא מפתיע אותנו שהוא גם סניקרס קשה. הוא ספורטאי נייקי רשמי, כמו גם היו המון דגמי ביצועים חתימה עם התווית לאורך השנים, יחד עם אורח החיים שלו צללית, לקחת מיוחד על Air Max 720. הרבה מקורות קובעים כי הצעת נעלי הספורט של OBJ X Nike היה העשיר ביותר בהיסטוריה של NFL.

תמונה באמצעות תנ”ך כדורגל
כריסטיאנו רונלדו

הבחור עצמו CR7 הוא דרך הרבה יותר סניקרס ממה שאתה עשוי לחשוב במבט ראשון מאוד. אגדת הכדורגל המעוטרת נבדלת ביצירתו עם נייקי, כמו גם יחד עם מגפי חתימה רבים ששוחררו במהלך השנים, אתה עשוי להיות המום לשמוע שרונאלדו לא היה סתם אחד, אולם שני אייר מקסימום בלעדיים שוחררו תחת שמו , כמו גם חיל האוויר 1 של Hyped CR7 שהושק עוד בשנת 2017.

תמונה באמצעות eBay
PJ Tucker

ידוע בהיותו אחד מהפאוורדים הטובים ביותר ב- NBA, אנתוני ליאון טאקר ג’וניור, המכונה גם PJ Tucker משחק כיום עבור מיאמי Warm, כמו גם נבדל היטב על היותו אחד מראשי הסניקרס הגדולים בליגה. הרבה מקורות ביטוח טוענים כי האוסף שלו משתרע על פני 5000 זוגות, כאשר השמועות קבעו שהוא אפילו כשהוא מובא 100 זוגות לאזור הבידוד של בועת ה- NBA בתקופת מגיפת הגובה. הקולקציה שלו כוללת כמעט כל גביע שאתה יכול לחשוב עליו כמו גם הוא הצטרף לאחרונה עם eBay כדי להציג את הזוגות הנדירים ביותר להמונים.

תמונה באמצעות המותג של ג’ורדן
נייג’ל סילבסטר

בשיתוף פעולה ראשון עם ג’ורדן ברנד עוד בשנת 2018 כדי להשיק את אייר ג’ורדן 1 משלו, נייג’ל סילבסטר החזיק את הסוווש קרוב לליבו במשך זמן רב. רוכב ה- BMX העליון בחר לרכוב מאז של ג’ורדן, וכתוצאה מכך הוא חותם לבסוף על חוזה ארוך טווח עם התווית בשנת 2021. האוסף שלו מורכב מהרבה רטרו טוב כמו גם מציג את האמת כי נייג’ל חמור על נעלי הספורט שלו. נקווה שמודלים חתימה בנוסף בדרך בעתיד!

תמונה באמצעות נייקי
קיירי אירווינג

כוכב ברוקלין נטס, קיירי אירינג, הצהיר לאחרונה בדיוק איך הוא בסופו של דבר היה הרבה יותר סניקרס ככל שהתבגר. בעוד שהרבה מאיתנו אימצו את אובססיות הסניקרס שלנו כשגדלנו, קיירי הצהיר בדיוק כיצד הוא לבש את ג’ורדן כילד, אולם בסופו של דבר היה הורס אותם בזמן ששיחק כדורסל ברחובות. אמנם יש לו עכשיו הרבה חתימות משלו נייקי נעלי ספורט, אך בראיון שנערך לאחרונה אמר אירווינג שהוא עדיין אוהב לנדנד את ג’ורדן כשהוא לא לובש בעיטות משלו.

תמונה באמצעות נקודות החזקה
לברון ג’יימס

כספורטאי נייקי בהתחשב בכך ש -2003, לברון ג’יימס היו למעלה מ -17 צלליות נייקי חתימות ששוחררו תחת שמו, יחד עם הרבה צבעים אחרים כמו גם מהדורות מוגבלות המוקדשות לו. ההצעה המקדימה שלו שנחתמה כשהיה רק ​​בן 18 הייתה בזמן שההצעה הנעל העשירה ביותר בהיסטוריה, כמו גם בשנת 2015 לברון, כמו גם נייקי הונצח את מערכת היחסים ביניהם על ידי חתימת עסקת חיים. כמובן שלברון הוא סניקרס בעצמו, כמו גם לאחרונה לקח את האוהדים לטיול בארון הסניקרס המשמעותי שלו (זרוע עם שחרור אוויר מקסימום גבוה) כדי לחגוג את יום אייר מקס.

תמונה באמצעות נייקי
סרינה ויליאמס

כמו גם זכייה ב -23 כותרות גרנד סלאם, כמו גם בהיותה השנייה הרבה טניסאי נשי מעוטרת בכל הזמנים, סרינה וויליאמס היא גם אחת מראש הסניקרס הגדול ביותר בעולם הספורט! היא אתלט נייקי חתימה, כמו גם שוחררו המון דגמים משלה במהלך השנים, כולל ג’ורדן 1 בשנת 2017, כמו גם אפילו שיתוף פעולה מוגבל במיוחד עם Off-White שהורכב מאוויר מקס 97 כמו גם בְּלֵיזֶר. לצד זה, וויליאמס הוחלף בנעלי ספורט בחום גבוה באירועים פעמים רבות, ומוכיח שהיא מציינת שירות כשמדובר בבעיטות.

תמונה באמצעות ניימאר ג’וניור
ניימאר ג’וניור.

Neymar da Silva Santos Júnior, הידוע בתדירות גבוהה יותר בשם Neymar Jr, הוא כדורגלן מקצועי ברזילאי שמשחק כיום עבור ה- PSG האגדי, כמו גם הוא סניקרס גדול! בזמן שהואאין ממש שותפות רשמית, הוא חובב נייקי מושבע כמו גם הסוווש כיבדו אותו בעבר עם זוג חתימה של Shox R4. הרבה יותר לאחרונה, הוא אכן חתם על הצעה עם פומה, כמו גם עכשיו בבעיטות סוערות כמו זמש פומה כמו גם RS Dreamer. כמו כן, הוא הופיע בעבר בסדרת הקניות המפורסמת של הסניקרס בעבר, מוציא 18 אלף דולר כמו גם איסוף זוגות נדירים כמו Kaws X AJ4 כמו גם Nike Air Yeezy 2.

תמונה באמצעות נייקי
מייקל ג’ורדן

של התוכנית הרישום הזה לא יהיה מוחלט ללא הכללת העז עצמו, מייקל ג’ורדן. נעלי ספורט למעשה לא היו מה שהם היום בלי מייקל, הבחור שמאחורי כמה מהצלליות המפורסמות ביותר במשחק. אי פעם בהתחשב בכך שה- AJ1 שהושק לראשונה בשנת 1985 ב”סניקרס “חיכו בשקיקה לזוג החתימה הבא מג’ורדן ברנד, כאשר המון מותגים יוצאי דופן השתתפו בשיתוף פעולה עם ג’ורדן לאורך השנים. מיכאל עצמו ידוע כמי שיש לו אוסף נעלי ספורט מרחיב, ואילו לאחרונה הופיע בסדרת הריקודים האחרונה שנחשקה מאוד, המתנדנדת צמד של ג’ורדן סנטר קורט בווייט.

תמונה באמצעות נייקי
קולין קפרניק

הקווטרבק לשעבר של NFL כמו גם הלוביסט של זכויות האזרח קולין קפרניק ידוע הרבה בזכות המאמצים יוצאי הדופן שלו נגד גזענות כמו גם לקיחת הברך במחאה, אם כי לא הרבה אנשים מבינים שהוא גם סניקרס די קשה! כספורטאי נייקי רשמי, הוא מוצג בקמפיינים רבים לאורך השנים, כמו גם היה גם חיל האוויר החתימה שלו 1, שהגיע בסך הכל עם דיוקן רקום בכרטיסייה העקב. הוא זיהה באופן קבוע מתנדנד ופורמקס בחום גבוה כמו גם את Air Max, כאשר שוב מראה את מסירותו לסוווש.