בסוף אוגוסט, אדידס זעזע את העולם בכך שהכריזה על שותפות עם נינג’ה – אחד מהגיימרים המצליחים בעולם. אמנם שותפות זו אולי נראית די מוזרה בהתחלה, כשאתה מאמין בזה, זה הגיוני שלם. עכשיו, אחרי כחודש של המתנה, אנו מבצעים לבסוף הצצה לנעלי הספורט הראשון של נינג’ה אדידס, כמו גם זה באמת סוג של אש!

תמונה באמצעות בעיטות טריות בלבד
על סמך צללית ה- Nite Jogger הבולטת בפראות, הנעל צבועה בכחול החתימה של הנינג’ה כמו גם בתוכנית הצבעים הצהובה שהיא בסיסית כמו גם מכה באותו זמן בדיוק. לוחות זמש חלקים נושמים אולטרה נושמים, לוחות זמש חלקים חמאה מתפקדים במערכת השרוך ​​כמו גם קופסת הבוהן למגע של יוקרה, ואילו מבטאים גומי מציעים מעט סחורות לצללית המנהלת של שנות ה -70.

שלושה פסים יורים על פני לוחות הצד הרוחביים, ואילו המדיאלים מעוטרים ב”נינג’ה “; על הנעל האידיאלית כמו גם “זמן פנימה”; משמאל – הנהון לקולקציה שלו עם הענק הגרמני. כדי לעגל את הכל, אורך מלא שיפור בינונית יושב למטה, ומספק כמות מקוממת של נוחות בכל שלב.

תמונה באמצעות בעיטות טריות בלבד
ברגע זה בזמן, שום דבר אחר לא מובן לגבי נינג’ה X אדידס נייט ג’וג’ר ‘זמן פנימה’, אולם הוא צפוי לרדת בקרוב מאוד יחד עם מגוון גדול של הלבשה משלימה. הבה נבין מה אתה מאמין ב- NJ הזה, כמו גם הקפד לשמור עליו נעול בספק היחיד לחדשות הנוכחיות כמו גם הגדולות ביותר בעולם הסניקרס!