משחקי אוילמפיקה של טוקיו 2020 הם אידיאליים מעבר לפינה, כמו גם נראה כי נייקי מכוונים את כולם כמו גם מוכנים למוכנים תִפאֶרֶת. המותג המבוסס על אורגן, כשהוא עומד בהצהרה של נייקי SB Parra שלהם, יצר מדי סקייטבורד בתחילת השבוע, חשף כעת את עמדת המדליות של ארה”ב.

סט סטנדרט של נייקי ארה”ב, המציג מפורש רוח תואם כמו גם מכנסיים, מעוצב מחומרים ממוחזרים של 100% חומרים ממוחזרים כמו גם חתוך בלייזר לדיוק מקסימום כמו גם לנוחות. מנקודת מבט בסגנון, הדברים נשמרו בסיסיים למדי עם התג האולימפי של ארה”ב שישב בגאווה על השד יחד עם הדגל האמריקני בזרוע שמאל, כמו גם “ארה”ב” משובצת מימין. כל זה נקבע על גוון לבן פריך.

תמונה באמצעות נייקי
נייקי מכבד את המסורת הבלתי מנוצחת של קבוצת הכדורסל של הנשים בהתחשב בכך ש -1996 עם גופיית “שושלת אדומה” של שנת 25. כאשר הקבוצה עוברת אחרי מדליה השבע -עשרה הישירה שלהם, הם יתקבלו באדום תואם כמו גם בחיל הים עם “ארה”ב” משובצת מעבר לחזית, כמו גם כוכבים שהופיעו בצד הבגד.

זה לא בטוח כרגע אם הקולקציה תוצע לרכישה ציבורית, אולם נראה כי נייקי מעוניין לתמוך בכל מקרה למדינת הבית שלהם! בחדשות אחרות, ממש הנה נעלי הריצה הטובות ביותר עבור גיא בשנת 2021.

תמונה באמצעות נייקי