הגדלו כמו גם מקרינים את ראשי נעלי הספורט, “השמש” של Yeezy 700 נופלת רשמית בסוף השבוע הזה! מסלול צבע שהקניט לראשונה בשנה שעברה כשקניה ווסט החליטה לקפוץ בטוויטר כמו גם לדלוף באופן אישי את כל ההרכב של Yeezy לשנת 2021 כמו גם מעבר, “השמש” היא חובה מוגדרת בעינינו, כמו ובכן, כמו שהיא מציגה ב- 23 בינואר בשעה 7 בבוקר!

בהשראת “רץ הגלים” שבעט רשמית את 700 הצללית בשנת 2017, “השמש” מתהדרת באותו מבטאים כחולים בדיוק כמו גם מבטאים צהולים ממש בלי לוח הצבעים “האפור המוצק”. במקום זאת, זה הוחלף בגוון צהוב תוסס שמשתלט על העור כמו גם מתאים לבנייה יחד, בסך הכל עם זוג שרוכים מחוץ לבנים שקושרים כל מה שביחד.

תמונה דרך אדידס
Int’l Shipping

ראה עוד

תמונה דרך אדידס
Int’l Shipping

ראה עוד

תוך התמקדות במדרס הבינוני עכשיו, תגלו סול בינונית כתום שמנמן ומפוסל במיוחד שהוא בתים מיטה עבה של אדידס דחיפה. לאחר מכן זה מרופד עם סולת גומי פחם כהה, מעגלת את האסתטיקה האטרקטיבית באמת.

הנחיתה ב -23 בינואר בשעה 07:00, אדידס Yeezy 700 “שמש” בטוחה להבהיר את היום שלך, אז וודא שאתה שומר עליו נעול אצל הספק היחיד לאפשרות הטובה ביותר שלך לשוטר! הבה נבין אם תגן על זוג בסוף השבוע הזה, כמו גם בחדשות הקשורות, Yeezy 500 פשוט דלף בצבע מטורף!

תמונה דרך אדידס
Int’l Shipping

ראה עוד

תמונה דרך אדידס
Int’l Shipping

ראה עוד