אם אתה סניקרס גדול, אתה בטח כבר מודע לריבת החלל הצפויה ביותר: סרט מורשת חדש שנובע מבתי קולנוע להכות בקרוב. ה- Space Space Jam השיק את כל הדרך בשנת 1996 וכיכב לא אחר מאשר מייקל ג’ורדן, מה שהפך אותו לקלאסיקה פולחן כמעט מייד ובמיוחד עבור אלו הנעלי הספורט.

כעת, לאחר שההמשך נכנס, נייקי וגם קונברס חשפו אוסף סחורות שיתופיות המכיל כמה מהצלליות הקלאסיות בכל הזמנים! דגמים כמו חיל האוויר 1, לברון 18 נמוך, צ’אק 70 ועור המקצוענים כולם מקבלים את הטיפול בלוני טונס יחד עם מגוון שלם של הלבשה שיתאימו לנעלי הספורט.

תמונה דרך נייקי

תמונה דרך נייקי
בועט את הדברים בצד של נייקי הוא ה- AF1, שלוקח מסלול לבן כחול לבן וכחול, אשר מעוטר אז בשפע של דמויות יריות חישוק שונות. בשלב הבא הוא Lebron 18 נמוך בשלושה צבעי צבעים שונים, בעוד ש- Lebron 19 שטרם הועלה לשחרורו מוצג תצוגה מקדימה כחלק מהחבילה בצבע צבע כתום טרי.

בשלב הבא הוא קונברס, עם שתי מהדורות שחורות ולבנות של צ’אק 70 מעוטרות במוטיבים של לוני טונס, ומספקים נטייה הרבה יותר קונבנציונאלית מאשר צלליות נייקי. ליווי שני הצ’אקים הוא גם גרסה לבנה של עור המקצוען נמוך עם פרטי כדורסל כתומים. שוב, טווח הלבשה שלם קיים כולל חולצות טריקו, מכנסיים קצרים ואפילו תרמיל.

תמונה דרך נייקי

תמונה דרך נייקי
אם אתה רוצה להתמודד עם Lebron 19 הקרוב או כל אחד מהנעלה והסחורה שנמצאים לצנוח כחלק מהריבת החלל: חבילת מדור קודם, תצטרך לחכות עוד קצת ככל שהחבילה מוגדרת לשחרור בשלב מסוים ביולי, פוטנציאל במקביל לשחרור הסרט ב -16 ביולי. שמור אותו נעול בצורה הטובה ביותר כאן בספק היחיד עבור כל העדכני ביותר ובזמן שאתה כאן בדוק את המראה הטוב ביותר שלך ועם זאת ב- Nike SB Dunk Low “Blue Blue”!

תמונה דרך נייקי