שלא פורסם ב- Off-White, קיבלנו מבט קצר מאוד של חיל האוויר של Nike 1 “MCA” שלא הוחרם לא פורסם. בשבוע האופנה של פריז. הוא זוהה על רגליו של וירג’יל אבלו עצמו, זה שילב את חיל האוויר 1 שלו ודיק נמוך מתמוטט באחד, וכתוצאה מכך אסתטיקה בולטת שמעולם לא הושגה לפני כן. עכשיו, בזכות סחורות אצטדיון, אנו מתקרבים ואישיים עם הקולאב הצפוי החם!

תמונה באמצעות מוצרי אצטדיון
הגוון הכחול הנועז של “MCA”, העליון, מעוצב מעור מט חלק ואילו נייקי סוווש מכסף מתכתי גולש על פני הלוחות הצדדיים הרוחביים והמדיאליים שלמים עם התפרים המפורקים שכולנו מכירים ואוהבים. כפי שצוין קודם לכן, הדאנק של Abloh ממלא תפקיד מרכזי בעיצוב המיוחד הזה, מחדיר אותו במערכת שרוך זיג-זג בהשראת נעלי הליכה.

כרטיסיית עקב לבנה נקייה כוללת סביב האחורי עם מיתוג הבא-לאו, ומטה למטה, מדרסת האווירה הושחתה לחלוטין, סובבת מוטיב “האוויר” המעטר את העקב, וסיים את עיצוב ה- X Nike ללא בושה ללא בושה ו

תמונה באמצעות מוצרי אצטדיון
ברגע זה בזמן, אין תוכניות ל”ניקי האוויר “של נייק 1” MCA “זה כדי לקבל שחרור ציבורי, אז וודא שאתה שומר עליו נעול אצל הספק היחיד למקרה שמשהו ישתנה. תן לנו לדעת מה אתה חושב על הנעל הזו, ובחדשות קשורות, הרבה יותר מידע על שחרור פשוט צץ עבור חיל האוויר של Nike Off-White 1 “Gold” של אוניברסיטת “!

תמונה באמצעות מוצרי אצטדיון