לאחר טון עיכובים, Travis Scott X Nike Max 270 המיוחל יש סוף סוף סוף סוף שחרור מעודכן תַאֲרִיך. במקור נועד לרדת מתישהו באפריל, הוא נדחף מאוחר יותר עד ה -1 במאי, וללא ספק זה לא הצליח לקרות.

עם עליון רשת מלוטש המוטמע ב- TPU לתמיכה ומבנה נוסף, “שקע הקקטוס” או “שביל קקטוס”, מכיוון שהוא מכונה הוא כולל בסיס “קרם קל”. ציפוי עור עושה את דרכו למערכת השרוך ​​ולקופסת הבוהן, ואילו מקף של זמש מטושטש מגיע סביב הקרסול למראה ותחושה נוצצים הרבה יותר.

למטה, תמצאו את אמצע המדרס ההיברידי של Air Max 270 React המשלב קצף React עם בועת אוויר בעקב. צבוע בפלטת “לוז כהה”, זה נעשה באופן שנראה כמו שמן – בחירה עיצובית שנויה במחלוקת שגרמה לחלוטין לראשי נעלי ספורט. כדי לעגל את הכל, מערכת שרוך מעבר מופיעה בכחול בהיר, ומניחה את נגיעות הגמר על האסתטיקה התועלתנית.

תמונה באמצעות RepGod888

תמונה באמצעות RepGod888
Travis Scott X Nike Air Max 270 “Cactus Jack” אמור להגיע כעת ל -29 במאי. השמועה היא זמינה בגדלים משפחתיים מלאים, וודא שאתה שומר עליו נעול בספק היחיד לקבלת חדשות רבות יותר ככל שהוא מתפתח, ואלה הולכים להיות חובה!

תן לנו לדעת אם אתה תופס זוג בהמשך החודש, ובזמן שאתה כאן, הרבה יותר מידע על שחרור פשוט צץ עבור חיל האוויר Kith X Nike 1 “אדום אוניברסיטת”!

תמונה באמצעות RepGod888

תמונה באמצעות RepGod888