עם הרבה יותר כמו גם הרבה יותר תמונות של “ערפל” שערות על ידי היום, אנחנו עכשיו מקבלים מבט ראשון על שני הרבה עוד ייזי להגדיל 380 colourways! כינה את “הארצי”, כמו גם את “פלפל”, הנה כל מה שאנחנו מבינים עד כה על הבא Kanye West X אדידס שחרור!

בדיוק כמו “זר” כי ירד בשנה שעברה, הן colourways פונקציה תבנית דמוית Glitch Camo כי הוא מובחן כפי שהוא מקבל. מסופק על מתיחה smedknit עבור נוחות דמויית גרב, צווארון אלסטי מספק מתאים מוגן, תוך התאמה יחד חלקים לאורך לוחות צדדיים, כמו גם המדיאלי סוג גם את מערכת ההצמדה.

תמונה דרך Yeezyseason2.
צבוע בשילוב חום ארצי, כמו גם “טריפל שחור” צבע תוכנית בהתאמה, הן “הארצית”, כמו גם את “פלפל” לשחרר לא רעיוני כמו גם טעמים רפלקטיביים, עם לשעבר בהחלט להיות הרבה הרבה יותר בלעדי.

במונחים של תאריך שחרור, Adidas Yeezy להגדיל 380 “ארצי” כמו גם “פלפל” שמועות להיות מציגה מתישהו בקיץ 2020 – וזה באמת די בקרוב. לחשוב על “ערפל” שהוזכר לעיל יהיה גם לשחרר סביב הזמן בדיוק באותו זמן, זה נראה כמו 2020 הולך להיות שנה גדולה עבור 380! תן לנו להבין מה אתה מאמין על הצבעים האלה, כמו גם להיות בטוח לקחת ברגל להסתכל על yeezy 700 v3 “משולש שחור”!

שֶׁקֶר