המעבר של נייקי לקמפיין אפס הוא רציף כמו גם כאן בספק היחיד, זה אחד הדברים המועדפים עלינו שהתווית התמודדה איתם כבר מאוחר. התוכנית הוקדשה לירידה בבדיקה כמו גם לחומרים חומרים קיימים, הובלה על ידי הצגת החבילה של האזור האזור בשנה שעברה, כמו גם ממשיכה לפרוח לאחר שהתרחבה לטריטוריה חדשה.

המותג Swoosh חשף רק לאחרונה תמונות קמפיין המציגות כמה מהפרסומים שיכללו את המעבר של 2021 לאפס מערך כמו גם ללא סיכון לקבוע שאנחנו מתרשמים כראוי! נראה כי התוכנית כבר לא תוגבל לשחרור המהדורה המיוחדת, כמו גם כעת תמתח לאורח החיים.

תמונה דרך נייקי

תמונה דרך נייקי
זה מחזה מהנה לראות שה- VaporMax ימשיך להיות חלק מההרכב לאחר ההצלחה הגדולה של ה- Vapormax 2020 בשנה שעברה, שהייתה עד היום הסניקרס הרבות בר -קיימא של התווית. בשלב הבא, חבילת “צמח פקק” מוגדרת גם היא להציג כמו גם תהיה מתחדשת לחלוטין בזכות התוכנית. צלליות מסורתיות כמו חיל האוויר 1 כמו גם בלייזר ניתנות לטיפול כמו גם מעצבות ככל שנראות חזקות.

הקולקציה גם ממשיכה לשטח בגדי הספורט, עם האחדות הקוסמית של נייקי כמו גם Air Zoom SuperRep 2 גם הופעות. נראה שהכל פונה לכיוון הנכון ב- Nike HQ, כמו גם לא נופתע אם בעוד מספר שנים רוב המוצרים הם חלק מהמעבר לאפס.

תמונה דרך נייקי

תמונה דרך נייקי
אם אתה רוצה לקצין משטרה כל סוג של המהדורות שצוינו במאמר זה, התאריכים יפזרו לאורך כל השנה, אז הקפידו לבדוק את דף המהדורות הקרוב שלנו ברכישה כדי לגלות את הצמד שאחריו! בינתיים שמור אותו נעול ממש ממש כאן בספק היחיד, כמו גם בדוק את העדכניות ביותר ב- A M Maniere Jordan 3!

תמונה דרך נייקי