ללא צל של ספק, טום סאקס X נייקי מאדים מדשאה 2.0 היה אחת הטיפות הפופולריות ביותר של 2017, כמו גם עכשיו, אמן הבריקולאז ‘הוציא טריילר טיזר לנעלי הספורט הבא שלו, כמו גם הנה בהחלט כל מה שאנחנו מבינים עד כה.

ניתן לראות את הסניקרס, שכונה את טום סאקס x נייקי מאדים מדשאה. הנעל שוכבת בתוך נוף חולי, כמעט אחר, הנעל נראית כאילו היא תטפל בצורת מגף ירח עליונה גבוהה, סוג של כמו אדידס Yeezy 950.

כמו כן, היא תתפקד שתי רצועות במיקום של מערכת שרוך מסורתית לחוויית הנעילה העליונה, כמו גם רבים ככל הנראה ישתמשו בטכנולוגיית React, כמו היבט React 87. תוכנית צבע חכמה, אושר הדשא של מאדים צבוע בלבן נקי כמו כמו כן, כחול בהיר, עם להיטים של אדום חזק בהווה לאורך כל הדרך, ממש כמו טום זאקס x נייקי מאדים מדשאה 2.0.

במקור משתמע לקמעונאות בסביבות 350 ליש”ט, זה נראה כאילו טום סאקס X נייקי מאדים הדשא של הדשא יקבל עליית עלות, כאשר תווית עלות השמועה היא בסביבות 430 פאונד. בנוסף, הנעל תיפול לצד גדלי אינפנט, כך שאם יש לך קצת אסטרונאוט משלך, הם יוכלו להוציא גם כן.

נקבע לנחות על כדור הארץ מתישהו החודש, הבה נבין מה אתה מאמין על טום סאקס x נייקי מאדים מדשאה מופרזת בקטע התגובות למטה! בחדשות הקשורות, איך זה היה נראה אם ​​נאס”א תעשה נעלי ספורט?

אם אתה מאמין לחטוף איזה נייקי חום חדש לגמרי, הקפד לבדוק את העדכניות ביותר בסוף. הַלבָּשָׁה!