ה- New Balance 574 הוא אחד הנעלי הספורט המפורסמות ביותר בסגל של תווית הנעלה האמריקאית, כמו גם לא קשה לראות מדוע. הסגנון האגדי מטפל איכשהו להיראות עכשוויות וגם מסורתיות כמו גם הוא פוטנציאל אחד הנעליים הגמישות ביותר שהיו קיימות אי פעם. אם אתה מנסה למצוא לובש יומיומי, אלה אחת הבחירות החזקות ביותר שיש.

אפילו טוב יותר, מסלול הצבעים “אפור שיש” חסר גיל מוצע כעת למכירה ב- New Balance UK כחלק מהקידום Big Black Friday שהם רצים כרגע, מה שמצביע על כך שאתה יכול לאסוף אותם אידיאליים עכשיו במחיר של 45 פאונד בלבד!

New Balance 574 “שיש אפור”

£ 75.00 £ 45.00int’l משלוח

קנה עכשיו

הצמד מציג אומנות מצוינת לאורך כל הדרך, עם העליונים הכוללים לוחות זמש, אתלטי מתאים יחד כמו גם שכבות עור פרימיום לבנייה חזקה כמו גם נוחה. הלוגו N המפורסם של New Balance קיים בין הצדדים הרוחביים וגם המדיאליים, ואילו מיתוג נוסף נמצא על הלשון כמו גם על עקב.

תחת כפות רגליים שמנמנה מערכת אמצע סוליות ביניים מספקת את כל הנוחות כמו גם התמיכה הדרושה לך, כאשר גומי חיצוני חניכיים משלים את המראה בצורה מושלמת. בין אם אתה אספן איזון חדש מנוסה או חדש במותג, אלה זוג שאתה צריך להיות בסיבוב שלך!

New Balance 574 “שיש אפור”

£ 75.00 £ 45.00int’l משלוח

קנה עכשיו

עבור ישירות ל- New Balance UK עכשיו, כמו גם לאסוף את “השיש האפור” של 574 תמורת 45 פאונד בלבד, זה יכול להיות הרכישה הטובה ביותר שאתה מבצע השנה! בינתיים, שמור אותו נעול באידיאלי כאן בספק היחיד לכל החדשות הנוכחיות כמו גם עדכונים כמו גם בזמן שאתה ממש כאן בדוק את עסקת Big Black Friday של LVR!

New Balance 574 “שיש אפור”

£ 75.00 £ 45.00int’l משלוח

קנה עכשיו