ללא צל של ספק, ה- Yeezy 700 V3 “Safflower” הוא אחד נעלי הספורט המעניינות ביותר של קניה ווסט שנפלו השנה. תחילה דלף כל הדרך בחודש יולי, כאשר הוא נקרא “Srphym” לאחר אחד המלאכים בתנ”ך, לאחר מכן שונה שם לאחר התנגשות מקבוצות דתיות. עם כל האמור, הגיע הזמן להתקרב ואישי עם המהדורה הרביעית של 700 V3.

לא סוער יותר מדי מה- OG “אזל”, “החריע” גוון בגוון צהוב רך בהשראת הפרח ממנו הוא לוקח את שמו. עם כלוב RPU של קרם נקי הזוהר בחושך ברגע שהאורות מופנים למטה, זה מכוסה על גבי עליון אולטרה נושם Primeknit המעוטר בחמישה פסים במורד הצדדים הרוחביים והמדיאליים.

תמונה דרך s.sam.group

תמונה דרך s.sam.group
לוח בצורת U מחבר את ה- Toebox כהנהון לשני 700 הדורות הקודמים, ומטה למטה, תמצאו שולית בקצף של EVA בצבע בז ‘שהיא נוחה ככל שיהיה. אמנם איננו בטוחים מדוע בחרתם להוריד את עליית אדידס עבור הצללית הספציפית הזו, אך היא הביאה לירידה במחירים די עצומה שתמיד מבורכת. פשוטו כמשמעו קשירת הכל ביחד היא מערכת השרוך ​​החדשה של קניה המספקת התאמה בלתי מוגבלת.

אנחנו לא לגמרי בטוחים מתי צפוי להשיק את אדידס Yeezy 700 V3 “Safflower”, אך אם השמועות נכונות, הן צריכות לפגוע במדפים ב -14 בנובמבר. תן לנו לדעת מה אתה חושב על הצבע הזה, ובחדשות קשורות, הגדלת Yeezy 700 “שמש” שמועה כי היא מגיעה בתחילת 2021!

תמונה דרך s.sam.group

תמונה דרך s.sam.group