ששוחרר כחלק מחפיסה בהשראת חורף, Nike Air Max 270 React “Gold Gold” היה זוג קשה להשיג את הידיים שלך עַל. כמעט אזלו בנייקי, התגנבים הנחשקים הללו זמינים כעת ב- Foot Locker UK – אך פעלו במהירות! מכיוון שהם מתכוונים למכור תוך זמן קצר.

המיזוג הטוב ביותר של נייקי אייר מקס 270 ו- React Element 87, הזוג הזה מצויד בסוליה הפופולרית של המותג האווירי והקצף React. אבל מה שבאמת מגדיר את הזוג הזה מלבד השאר בקולקציה שלך הוא הצבע הצבעוני הניתן לבוש במיוחד. החלק העליון השחור מנוגד בצורה מושלמת על ידי שכבות זהב למראה שהוא דקדנטי כמו שהוא מגוון, ואילו נגיעות סופיות מגיעות בצורה של לוגו סוווש וכרטיסייה מזוהה באופן מיידי לכיבוי קל ומכבה.

משוחרר כחלק מחבילה לצד נייקי אייר מקס 270 React “Winter White”, אם זוג אחד לא ממש מספק את התשוקה של הסניקרס שלך, אתה עדיין יכול להתמודד עם הצמד הלבן בחפיסה החובה הזו של נייקי ותוכל לגלות הרבה יותר על איך להתמודד כאן עם הצבעון הפריך הזה.

תתכוננו להיכנס לעשור החדש לגמרי בסגנון עם Nike Air Max 270 React “Gold Gold”, הזמין ב- Foot Locker UK, הצללית הזו מתריסה על מגמות עונתיות ומשתמשת בבישות בלתי מוגבלת. אז למה אתה מחכה?