פשוטו כמשמעו שנתיים בהתהוות, ההייפ לאוסף Drake X Nike הצפוי “Nocta” גדל בקצב מטורף מאז שהיה קודם הקניט מוקדם יותר החודש. אם לוקחים השראה מהאופי הלילי של תהליך היצירה של 6 האל וסצנות האופנה של טורונטו, לונדון ופריז, יש לנו כעת תאריך שחרור רשמי כמו גם תמחור, אז הקפידו לקרוא עוד כדי לגלות עוד.

קו “Nocta”, שכונה על ידי השמפניה פאפי כ”אוסף לקולקטיב “, נועד ללבוש כמדים. השיא של הקפסולה מציג ארבעה חלקים בצמד של Colourways, וז’קט הנוקטה הנוקטה הזמין בטעמי “שחור” ו”זהב אוניברסיטאי “. במחיר של כ -350 פאונד לחתיכה, הם ילכו בצורה מושלמת עם קפוצ’ונים של נוקטה שהם בסביבות 95 פאונד. אמנם זה אולי נשמע די תלול, אך ראוי לציין כי האיכות נועדה לכאורה להיות בשווה עם טווח הפחד של ג’רי לורנצו מאלוהים, כך ששווה כל אגורה אחת.

תמונה דרך נייקי

תמונה דרך נייקי

תמונה דרך נייקי
התחנה הבאה הם מכנסי Gleece Nocta שהם רק מעט זולים יותר ב -90 פאונד. אלה לא היו נראים בעבר בטיזרים של דרייק והם תוספת מבורכת לארון הבגדים של כל נעלי ספורט, ולסיבוב הכל גרבי צוות נוקטה הזמינות בווריאציות בשחור לבן ויחזירו אותך בסביבות 30 פאונד לזוג.

אוסף Drake X Nike “Nocta” הוא צפוי ב -19 בדצמבר הוא חובה העונה, אז וודא שאתה שומר עליו נעול אצל הספק היחיד לקבלת ההזדמנות הטובה ביותר שלך לשוטר! תן לנו לדעת אילו קטעים אתה הכי מרגיש, ובחדשות קשורות, ה- Ovo X Nike Air Fore 1 של דרייק הוא ביצירות!

תמונה דרך נייקי

תמונה דרך נייקי

תמונה דרך נייקי